• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

2025 YKS-MSÜ-DGS-KPSS-ALES ve YDS tarihleri: ÖSYM sınav takvimi ne zaman açıklanacak?

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Eğitim Haberleri kategorisinde EbrulimMm_88 tarafından oluşturulan 2025 YKS-MSÜ-DGS-KPSS-ALES ve YDS tarihleri: ÖSYM sınav takvimi ne zaman açıklanacak? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 12 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Eğitim Haberleri
Konu Başlığı 2025 YKS-MSÜ-DGS-KPSS-ALES ve YDS tarihleri: ÖSYM sınav takvimi ne zaman açıklanacak?
Konbuyu başlatan EbrulimMm_88
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan osman06

İtibar:

2025 YKS-MSÜ-DGS-KPSS-ALES ve YDS tarihleri: ÖSYM sınav takvimi ne zaman açıklanacak?

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı'nca (ÖSYM) 2025 yılında yapılacak sınavların tarihleri, söz konusu sınavlara katılım sağlayacak milyonlarca aday tarafından merakla araştırılıyor. Peki, ÖSYM 2025 sınav takvimi yayımlandı mı? ÖSYM sınav takvimi ne zaman açıklanacak?

4jJajGibqEeH-3Q9ET1ixw.jpg

2025 yılında Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS), Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS), ve Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) gibi sınavlara katılım sağlamak isteyen vatandaşlar, şimdiden sınav tarihlerini öğrenmek istiyor. İşte, 2025 ÖSYM sınav takvimi hakkında bilgi...
SJYH7fAmC0mjpxAUE-wUlA.jpg

2025'de ÖSYM tarafından uygulanacak sınavların takvimi henüz netleşmedi.2024 yılında ÖSYM tarafından uygulanacak olan sınavlara ilişkin “ÖSYM 2024 Yılı Sınav Takvimi”ne 6 Kasım 2023 günü ilan edilmişti.Bu yılda yine aynı tarihlerde takvimin ilan edilmesi bekleniyor.
m4S6f0tmH0eHd-X4854ZjA.jpg

2025 yılında organize edilecek; KPSS, DGS, ALES, YKS, YDS ve TUS sınav ve başvuru tarihleri Kasım ayında netlik kazanacağı tahmin ediliyor.Bu kapsamda bilgiler netleştikçe haberimizde yer vereceğiz.

Üst Alt