• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

2023-DUS 1. dönem yerleştirme (tercih) sonuçları açıklandı (ÖSYM sonuç görüntüleme ekranı)

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Eğitim Haberleri kategorisinde Linux tarafından oluşturulan 2023-DUS 1. dönem yerleştirme (tercih) sonuçları açıklandı (ÖSYM sonuç görüntüleme ekranı) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 267 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Eğitim Haberleri
Konu Başlığı 2023-DUS 1. dönem yerleştirme (tercih) sonuçları açıklandı (ÖSYM sonuç görüntüleme ekranı)
Konbuyu başlatan Linux
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

Linux

Emektar Üye
Web sitesi
www.uguragdas.com.tr
İsim
Uğur
Memleket
75 ARDAHAN
Takım
Galatasaray
Burç
Aslan
Mesleği
Konut Yönetim Müdürü

İtibar:

2023-DUS 1. dönem yerleştirme (tercih) sonuçları açıklandı (ÖSYM sonuç görüntüleme ekranı)

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezince (ÖSYM) düzenlenen 2023 Diş Hekimliğinde Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı'nın (2023-DUS) yerleştirme sonuçları açıklandı. Adaylar, yerleştirme sonuçlarını ÖSYM'nin "https://sonuc.osym.gov.tr" adresinden öğrenebilecek.

ÖSYM'nin internet sitesinde yer alan duyuruya göre, 1–7 Ağustos 2023'de tercihleri alınan 2023-DUS yerleştirme işlemleri tamamlandı.
4le0kpmt_kWuk89qFBfwdw.jpg
ÖSYM sonuç duyurusunda; "1–7 Ağustos 2023 tarihleri arasında tercihleri alınan 2023 Diş Hekimliğinde Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı’nın (2023-DUS 1. Dönem) yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır. Adaylar, yerleştirme sonuçlarına 15 Ağustos 2023 tarihinde saat 10.00'dan itibaren ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden T.C. kimlik numaraları ve şifreleriyle erişebilecektir. Yerleştirme sonuçlarına ilişkin sayısal bilgiler Ek'te sunulmuştur. Adaylara ve kamuoyuna saygıyla duyurulur." ifadelerini kullandı.

Üst Alt