• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

18 yıllık evlilikte mutsuz son! 'Çocuklarımıza boşanacağımızı telefonda söyledi'

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan 18 yıllık evlilikte mutsuz son! 'Çocuklarımıza boşanacağımızı telefonda söyledi' başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 79 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı 18 yıllık evlilikte mutsuz son! 'Çocuklarımıza boşanacağımızı telefonda söyledi'
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

6496c03686b247447ca546dd.jpg

ABD'li Hollywood yıldızı Kevin Costner, 2004 yılında dünyaevine girdiği Christine Baumgartner'dan boşanma kararı almıştı. Baumgartner'ın birlikte yaşadıkları evden taşınmayı reddetmesi üzerine, Costner mahkemeye evlilik sözleşmelerini sunmuş ve eşinin evi terk etmesi gerektiğini söylemişti.

Page Six'in haberine göre; Costner'ın üç çocuğuna boşanma haberini Zoom programı üzerinden yaptıkları 10 dakikalık bir görüşmede verdiği ortaya çıktı.

6496be8486b247447ca546c7.jpg

"GÖRÜŞMEDE BEN YOKTUM"

People tarafından elde edilen yeni mahkeme belgelerinde; Baumgartner'ın "Toplamda 24 yıllık bir ilişkinin ardından, Kevin Las Vegas'tayken üç çocuğumuza boşanacağımızı içinde benim olmadığım 10 dakikalık bir Zoom görüşmesinde söyledi" iddiasında bulunduğu yer aldı.

Eşini evden zorla çıkarmaya çalışıyor
Alıntı Metni

6496bec586b247447ca546c9.jpg

"ÇOCUKLARIMIN REHAFI EN BÜYÜK ÖNCELİĞİM"

49 yaşındaki Baumgartner, 69 yaşındaki Costner'a; çocuklarının refahı her zaman 'en büyük önceliği' olduğu için bu haberi onlarla 'yüz yüze ve birlikte' paylaşmak istediğini söylediğini de iddia etti.

6496bef986b247447ca546cf.jpg

Çocuklarının ayrılık haberini 'dış bir kaynaktan' öğrenmelerinden korktuğunu dile getiren Christine, "Kevin, çocuklarla olan ilişkime dayanarak doğru olduğunu düşündüğüm şeyi yapma teklifimi göz ardı etti" ifadelerini kullandı.

Kevin Costner’dan ‘gayrimenkulle dans’

Üst Alt