Sohbet muhabbet sohbet
Sohbet Okey Oyna


  • Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

WhatsApp’tan sesli mesajlar için yeni kolaylık

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Teknoloji - Bilim Haberleri kategorisinde Cilgin-Bedis tarafından oluşturulan WhatsApp’tan sesli mesajlar için yeni kolaylık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 31 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Teknoloji - Bilim Haberleri
Konu Başlığı WhatsApp’tan sesli mesajlar için yeni kolaylık
Konbuyu başlatan Cilgin-Bedis
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cilgin-Bedis

Cilgin-Bedis

Özel Üye
Katılım
25 May 2020
Mesajlar
58
Tepkime puanı
6
Puanları
8

İtibar:

WhatsApp'tan Sesli Mesajlar İçin Yeni Kolaylık

WhatsApp
yakın zamanda bir özelliğini daha duyurdu. Seçenek kapsamında sesli mesaj gönderen kişilere ek bir kolaylık sağlayacak.

650x344-whatsapp-web-giris-masaustu-whatsappwebcom-qr-kod-giris-yap-ac-ve-indir-tk1-1631601459...jpg
WhatsApp yakın zamanda sesli mesaj özelliği için bir yenilik ekledi. Bu noktada uygulama bünyesine mesajı duraklatma seçeneğini dahil ederek kullanıcılara kolaylık sunmuş oldu. WABetaInfo’ya göre bu özellik şu anda geliştirme aşamasında yer alıyor. Henüz beta sürecine geçiş sağlamadı.

WABetaInfo tarafından yayınlanan bir videoda özellik açık bir şekilde test ediliyor. Burada kullanıcı ses kaydederken duraklatabiliyor ve sonra tekrar başlatarak kaldığı yerden konuşmaya devam edebiliyor. Bu kapsamda mesajın uzunluğunu da gösteren yeni bir arayüz de uygulama bünyesine geldi.

WhatsApp özellikle iki işi bir arada yapmanızı sağlıyor

WhatsApp
henüz özelliğin kullanıcılara ne zaman sunulacağını açıklamadı. Zaten henüz beta sürecinde dahi olmadığını üstte belirtmiştik. Bundan bir süre önce bir haber sitesi WhatsApp’ın sesli mesaj oynatıcısı üzerinde çalışma yürüttüğünü belirtti.

Özellik sayesinde kullanıcı bir görüşmeden çıkarken sesli mesajı dinlemeye devam etmesine olanak tanıyor. Bu sırada da farklı birine mesaj yazmanız mümkün oluyor.
Son zamanlarda WhatsApp, beta test kullanıcıları tarafından Kaybolan Mesajlar özelliğinin de denenmesine olanak tanıdı. Bir haber sitesine göre uygulama size farklı süreler arasında seçim yapmanızı sağlıyor. Bunlar 24 saat, 7 gün ya da 90 gün olarak belirlenmiş durumda.

Özellik şu anlık iOS‘a özel çıkacak

Şu anda sesli mesaj durdurma ve devam etme özelliğinin iOS kullanıcılarına yönelik geleceğini belirtelim. Android kullanıcıları için ne zaman geleceği konusunda da herhangi bir bilgi bulunmuyor.​
 
Üst Alt