Sohbet muhabbet sohbet
Sohbet Okey Oyna


  • Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Uğur Acar Kimdir?

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Bölge kategorisinde yoltutkunu tarafından oluşturulan Uğur Acar Kimdir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 31 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Bölge
Konu Başlığı Uğur Acar Kimdir?
Konbuyu başlatan yoltutkunu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan yoltutkunu

yoltutkunu

Üye
Katılım
2 May 2021
Mesajlar
10
Tepkime puanı
0
Puanları
1

İtibar:

Uğur Acar, İstanbul’un Güngören ilçesinde 1990 yılında dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini tamamladıktan sonra, lisans eğitimini İşletme Bölümünde’de başarıyla tamamlayan Acar, bir işletmeci olarak organizasyon ve inşaat sektöründe iş hayatına adım attı.

Uğur Acar hayattaki amacını kendi sözleriyle “ İnsanlar konusundaki becerilerimle onların hedeflerini bilmek; enerjimle yaşam kalitelerini artırmak; strateji alanındaki bilgimle kişi ya da kurumları ileriye taşımak, fark yaratmalarını sağlamak ve bu yolla toplumsal gelişmeye katkı sağlamak için özveriyle çalışıyorum.” diyerek tanımlıyor, yaptığı tüm işlerde bu düşünceye uygun hareket ediyor. İş hayatına adım attığı ilk günden bu yana bulunduğu tüm organizasyonlardaki başarısını, hizmet verdiği kurumların memnun oluşunu bu düsturla çalışmasına bağlıyor. Ayrıca ilçe teşkilatlarının; yemek, açık hava etkinlikleri, düğün, nişan ve bir çok toplantı etkinliğinin organizasyon sorumluluğunu üstlendi.

Uğur Acar çeşitli dernek ve siyasi kurumlarda da görev aldı. 2012 – 2015 yılları arasında Kas-der Genel Merkez Başkan Yardımcılığı yaptı. 2013 -2016 arasında Ak Parti ilçe yönetiminde görev aldı. 2014 – 2017 yılları arasında Şeyhoğlu Dernek Başkanlığı’nda bulundu. 2014 yılında başladığı Granta İnşaat Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinde halen devam ediyor.
 
Üst Alt