• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Temiz Ve Güzel Kıyafetler İçin En İyi Adres

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Güzellik - Moda kategorisinde livacan tarafından oluşturulan Temiz Ve Güzel Kıyafetler İçin En İyi Adres başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 19 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Güzellik - Moda
Konu Başlığı Temiz Ve Güzel Kıyafetler İçin En İyi Adres
Konbuyu başlatan livacan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan livacan

livacan

Üye
Katılım
16 Eyl 2021
Mesajlar
41
Tepkime puanı
5
Puanları
8

İtibar:

Selam herkese bugün sizlere benim kullanırken çok memnun kaldığım ve sizlerin de kalacağından emin oldum bir sayfa paylaşmak istedim. Sayfanın bir çok hizmetleri var ama ben en çok çamaşır yıkama kısımlarını kullanıyorum. Ve onun hakkında bir kaç bilgi vermek istedim.
Düzenli bir şekilde kuru temizleme yaptırarak kıyafetlerini çok daha uzun süre yıpranmadan giymeye devam edebilirsin. Giysilerini ve ev tekstili eşyalarını en son teknolojiye uygun olarak kendilerine ait olan çamaşırhane tesislerinde temizliyorlar.
Bize özel geliştirdiğimiz profesyonel kuru temizleme hizmetinden faydalanmak için hemen sipariş oluştur, valeler dilediğin saatte eşyalarını alsın ve temizlendikten sonra kapına teslim etsin.
Çamaşır makinasında yıkanan çamaşırlar su ve suyun içinde çözünen deterjanlar ile temizlenir. Fakat her çamaşır bu şekilde temizlenmeye elverişli değildir. Etiketlerine yapıştırılan yıkama talimatlarında “Sadece Kuru Temizleme” ibaresi olan kıyafetler, çamaşır makinasında yıkandığında deformasyona uğrarlar. Hassas kumaş yapılarına sahip kıyafetleri evde yıkaman geri döndürülemez hasarlara yol açabilir.
Kuru temizleme yapılırken çamaşırlar su ile temas etmedikleri için şekilleri bozulmaz ve renklerini kaybetmezler. Bu nedenle kuru temizleme, leke çıkarmadaki en etkili ve güvenilir yöntemdir. Özel kuru temizleme makinalarında Solvent adı verilen özel bir çözücü ile temizleme işlemi gerçekleşir. Kıyafetlere en yeni görünümü vermek için tasarlanan sistemde, uzmanlar tarafından kumaş türü, rengi, kirlilik derecesi, lekeleri ve talimatına göre uygun işlemler yapılıyor.
 
Üst Alt