Sohbet muhabbet sohbet
Sohbet Okey Oyna

• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Bluz Modelleri Kullanımı

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Güzellik - Moda kategorisinde livacan tarafından oluşturulan Bluz Modelleri Kullanımı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 23 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Güzellik - Moda
Konu Başlığı Bluz Modelleri Kullanımı
Konbuyu başlatan livacan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan livacan

livacan

Üye

İtibar:

Merhabalar bu aralar çok fazla gördüğüm bluz, düğmeli bluz için bir araştırma yapmak istedim bireyler buldum. Sizlerlede paylaşmak istedim.
"Bluz Modelleri Kullanımı
Özel dokuları ve farklı tasarımlarıyla her kadın için doğru seçimi olan bluz modelleri desen ve renk olarak da alternatiflidir.
Bluz Modelleri Kullanımı
Farklı ve çarpıcı kombinler yapmak isteyen kişilerin en çok kullandığı parçalardan biriside bluzdur. Kullanım alanına uygun çeşitler sunması bakımından büyük kolaylık sağlayan daha çok klasik tarza yönelim gösteriyor. Volanlı tasarımlar özel yemekler için tercih edilebilecek şıklıktadır. Özellikle gece randevularında kullanılabilir. Daha klasik olanları ise sade ama şık olmak isteyenlere hitap etmektedir. İş yerinde ya da dışarı çıkarken iyi görünmenize yardımcı olur.

Ürünlere hareket katan detaylar en büyük farklılaşmayı sağlayan noktalardır. Bustiyer tasarımları kat kat giyinmenin tekrar moda haline gelmesiyle revaçtadır. İçine gömlek kullanarak kalın askılı bluzların tercih edilmesi sevilen kullanımlardandır. Bunları daha sevimli bir görüntü için salopet ürünlerinde de kullanabilirsiniz.

Bluz Modelleri ile Şıklık
Özel dokuları ve farklı tasarımlarıyla her kadın için doğru seçimi olan bluz modelleri desen ve renk olarak da alternatiflidir. Ruhunuzu yansıtacak tasarımlar bulmak oldukça kolaydır. Farklı kesimleri deneyerek kendinize en uygun olanı bulabilirsiniz. Büzgülü, drapeli ve dar seçenekleri de vardır. Havalı ve gösterişli bir görünüm elde etmek isteyenler için en doğru tercihtir."
Kaynak: hudutgazetesi
Fırfırlı kıyafetler bu ara çok dikkatimi çekiyor yakası fırfırlı bluz gayet hoş olur bence:)

Üst Alt